EkHaberler.Com Güncel Haber, Son Dakika Haberleri
reklam
 » 
İstanbul’da elektrik kesintisi olacak ilçeler açıklandı
a aa
Harun reiz - 13 Ocak 2013 2:57
İstanbul’da elektrik kesintisi olacak ilçeler açıklandı
İstanbul'un bazı ilçelerinde 13-15 Ocak tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak. Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:
İstanbul’da elektrik kesintisi olacak ilçeler açıklandı
reklam

Bağcılar’da yarın 09.00-11.00 saatleri arasında Yüzyıl Mahallesi, Matbaacılar Sitesi No: 1-27, A, B, C, D bloklardaki iş yerleri, 11.00-13.00 saatleri arasında Matbaacılar Sitesi No: 33-88 ile büfeler civarı, 13.00-15.00 saatleri arasında No: 89-208, 09.00-17.00 saatleri arasında Kirazlı Mahallesi Cahit Sıtkı Tarancı Caddesi 63-87 numaralar arası, 14 Ocak’ta 09.00-17.00 saatleri arasında Çınar Mahallesi 8/4 ve 8/4A sokaklar, Kiraz Mahallesi Uğur ve Kıbrıs sokaklar, 15 Ocak’ta 09.00-15.00 saatleri arasında Çınar Mahallesi 6/2 ve 8/4 sokaklar.

Fatih’te yarın 09.00-14.00 saatleri arasında Kalenderhane Mahallesi Vezneciler,Şehzadebaşı, Vidinli Tevfik Paşa, Büyük Reşit Paşa caddeleri ile İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakülteleri civarı, 14 Ocak’ta 07.00-18.00 saatleri arasında Yedikule Mahallesi İstasyon Caddesi ile Gençağa, İmam Hüseyin, Dikici, Kuyulu Bakkal, Hıdırellez, İşkembeci Fettah, Şişman Ağa sokaklar, 15 Ocak’ta 07.00-18.00 saatleri arasında Yedikule Mahallesi İmrahor İlyasbey, Tahta Tulumba, Feridun Kılıç, Atik Hamam, Selami Özben, İmam Aşır, Mahsen, Ali Efendi sokaklar ile İstasyon Caddesi ve Narlıkapı Çeşmesi civarı.

Şişli’de yarın 06.00-18.00 saatleri arasında Kore Şehitleri Caddesi, Kaya Aydoğan Sokak civarı, Fulya Mahallesi Prof. Dr. Bülent Tercan Caddesi, Vefa Deresi, Özbal ve Ömer Beşiktaş sokaklar ile civarı.

Bahçelievler’de yarın 09.00-17.00 saatleri arasında Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi, THY ofisi, Aktüel Kuşanım Tekstil Firması, Güntaş Plaza, Honda Otomotiv civarı, 14 Ocak’ta 09.00-17.00 saatleri arasında Şirinevler Mahallesi Çağlayan, Sezgin ve Beyazgül sokaklar.

Beşiktaş’ta 14 Ocak’ta 08.30-17.00 saatleri arasında Gayrettepe Mahallesi Hoş Sohbet, Firuze, Vefa Bayırı, Yasemin, Yaprak sokaklar, 15 Ocak’ta 08.30-17.00 saatleri arasında Gayrettepe Mahallesi Süleymanbey, Vefabey, Gönen Oğlu sokaklar ile Yıldız Posta Caddesi civarı.

Sarıyer’de 14 Ocak’ta 08.00-16.30 saatleri arasında Cumhuriyet Mahallesi Çamlık ve Arabayolu caddeleri, Gül, Lale, Çimen, Karanfil ve Menekşe sokaklar, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Evren Paşa Caddesi, Avşar, Sezer, Kemer, Hasan Uzun, Yılmaz Öner, Delta, Derin, Sülün, Reçine sokaklar, 15 Ocak’ta 08.00-16.30 saatleri arasında Cumhuriyet Mahallesi Şalcıkır Caddesi, Zambak, Çiğdem, Lale, Gül sokaklar ile Zeynep villaları.

Esenyurt’ta 14 Ocak’ta 09.00-14.00 saatleri arasında Esenkent Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi ile Yasemin Evleri civarı.

BENZER HABERLER

Alerjik Rinit

Alerjik Rinit

  Alerjik  Çevresel alerjenlerden kaçınma tedavinin en önemli bölümlerinden biridir. Çünkü çocuğun çevrede karşılaşacağı alerjenler hastalığın belirtilerinin ortaya çıkmasına ya da alevlenmesine neden olacaktır. Bu nedenle ev tozu, polen, mantar, ağaç-çimen polenli, hayvan tüyü gibi alerjenlerden korunma önlemleri hakkında bilgi shibi olmak gereklidir. Örneğin; ev tozu alerjisi için yastık, yorgan, yatak...

İz Bırakan Haberler

İz Bırakan Haberler

İnternette haber okumak, en güncel haberlere ulaşmak ve son dakika haberlerine ulaşmak için ilkeli ve tarafsız haber sitesi olan haberizi.com sitesini tıklamanız yeterli olacaktır. Gündem, spor, teknoloji, asayiş, ekonomi, kadın, moda, sağlık, kültür ve sanat, eğitim, finans ve daha birçok alanda merak ettiğiniz haberlere sitemizden anında ulaşabilirsiniz. Bilinen haber sitelerinden...

Kurbanlık hayvanlar Çorlu’da satışa başlandı

Kurbanlık hayvanlar Çorlu’da satış...

Sağlık İşleri Müdür Vekili Nedim Testereci, Çorlu’da uygulanacak kurban hizmetleri kapsamında belediyenin kurduğu canlı hayvan pazarı ve kurbanlık hayvan satış yerleriyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi: Kurbanlık hayvan satış yerlerinin insan ve çevre sağlığı ve güvenliği ile hayvan refahı gözetilerek düzenlendiğini belirten Testereci, 25 adet çadırda 600 civarında sığır...

Erdoğan’ın karşısında yarışacaklar

Erdoğan’ın karşısında yarışacaklar

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 81 il teşkilatından üyelerin iştirakiyle düzenlenen münazara yarışmasında final heyecanı yaşanıyor. İller arası münazara yarışmasının finalistini belirleyecek olan yarı finalin ikinci etabına Bursa gençlik kolları teşkilatı ev sahipliği yaptı. İl gençlik kollarının katıldığı programı AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Vekili Emre Çalışkan...

İstanbul’da yağmur etkili oldu

İstanbul’da yağmur etkili oldu

İstanbul’da sabah 08.00′den sonra başlayan yağmur etkili oldu. Zeytinburnu Cevizlibağ çevresinde işe gitmeye çalışanlar yağmurdan etkilendi. Vatandaşların çoğunun yağmura karşı hazırlıklı oldukları yanlarındaki şemsiyelerle korundukları görüldü. Şemsiyesi olmayanların ise başlarının üzerine çanta ve benzeri şeyler koyarak yağmurdan korunmayı tercih etti.

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
reklam

SON DAKİKA HABER

baslik
baslik

EN ÇOK OKUNANLAR

  • Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu yıl hiç haber girilmedi.